© 2011 rafal. All rights reserved. 1189063314_gal_olus

Dzieci

Słyszałem, a może przeczytałem kiedyś, że dzieci pokazują nam upływający czas…

Trudno chyba nie zgodzić się z tym, zwłaszcza gdy od czasu do czasu przez ścieżkę naszego życia przebiegają różne pociechy, zarówno nasze, własne, jak i te, które pojawiają się tu mniej lub bardziej okazjonalnie.

W ostatnim czasie miałem okazję wiele czasu spędzić ze swoją córką i widzę jak dosłownie zmienia się na moich oczach. Zatrzymane chwile na kliszy w miejscach z przed lat nie różnią się tylko “dodatkami” w postaci napisów na bramie, ale widzę jak ta mała osóbka zmieniła się. Teraz przed kolorową bramą stoi już zupełnie inna dziewczynka zadająca trudniejsze pytania, oczekująca odpowiedzi i to, jak sama mówi “takich bez ściemy, tylko dokładnie co i jak”.

A jak jest?

Pięknie jest, widzieć uśmiech dziecka, to jak uśmiech losu, to jak szczęście zatrzymane w dłoni, warto o tym pamiętać, ot tak po prostu… Uśmiech podobnie jak dobro wraca do nas zawsze i wszędzie, pamiętajmy o tym…. 

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>