© 2011 rafal. All rights reserved. o_k_n_o_

. . .

Ostatnio sam znajduję się za taką szybą, spoglądam na mijające mnie postacie, na krajobrazy tańczące przed powiekami… jestem ale mnie nie ma.

Podobnie jak ukryci bohaterowie z mich zdjęć, niezauważalni, ukryci przed spojrzeniami, wydawać by się mogło głusi na nasze pytania. To jedynie złudzenie… czekają…

Zatrzymaj się…

4 Comments

 1. ....
  Posted 05/08/2011 at 21:24 | Permalink

  :)

 2. Posted 10/02/2012 at 16:48 | Permalink

  Całkiem ładny post. Właśnie natknąłem się na http://www.ieco.pl i chciałem powiedzieć, że naprawdę cieszył przeglądający blogu. Po tym wszystkim będę subskrypcji kanału RSS i mam nadzieję, że znowu pisać wkrótce!

 3. Posted 15/02/2012 at 14:30 | Permalink

  Van egy nagyon jó honlap http://www.ieco.pl Örülök, észrevettem, hogy a yahoo.

 4. Posted 08/03/2012 at 00:59 | Permalink

  Jestem pod wrażeniem http://www.ieco.pl, muszę powiedzieć. Naprawdę nie często spotykam blogu, że w każdej edukacyjnych i rozrywkowych, i daj mi poinformować, masz trafić w sedno. Twoja koncepcja jest wybitny, trudność jest jedna rzecz, która nie wystarcza ludzie mówią mądrze o. Jestem bardzo szczęśliwa, że ​​natknąłem się przez to w moim szukać coś o tym.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>