© 2012 rafal. All rights reserved. 728136

Dylematy

Po dłuższej przerwie wracam do pisania… mogę powiedzieć, że od jakiegoś czasu chodzą mi po głowie różnorakie pomysły… poza tym czuję jak czaszka pęka mi w poprzek a ze środka na światło dzienne wydostają się… no niestety prześwietlone obrazy… ;) to tak z delikatnym przymrużeniem oka, bo w końcu nie jest aż tak źle.

 

Ta dość spora w czasie przerwa dotyczyła zarówno zapamiętywania na kliszach obrazów, jak i pisania czegokolwiek i wręcz gdziekolwiek. Dzięki temu jednak doprowadziłem siebie do tzw. fazy głodu. Odpoczywałem i to z wyboru, jak i przymusu, bowiem oto od pewnego czasu ciągnie się za mną pewna kontuzyji, której się nabawiłem na plenerze foto  [nie piłem :)] a która to spowodowała, że musiałem odłożyć szkiełko i oko na zakurzoną półkę. Teraz jednak czuję jak siły powoli wracają, a i wypoczęta pod powieką kula zupełnie inaczej przyswaja kolory i to wszystko co mi lata przed nosem.

 

Do tego wszystkiego udało mi się spotkać z Panią Kamilą, która ma się dobrze i pisząc zupełnie szczerze niezwykle się z tego cieszę. Jadąc do Drohiczyna czułem w sobie jakiś niepokój, w końcu 91 lat to nie 5 i kiedyś przyjdzie mi nie usłyszeć odpowiedzi na moje w okno pukanie. Całe szczęście, że moje obawy się nie sprawdziły i… mogłem spojrzeć na człowieka, który cieszy się z drobnych gestów i rzeczy, o których istnieniu my wszyscy często nawet nie mamy pojęcia.

 

Kolejną rzeczą, która ostatnio mnie zajmuje to… książki, czytam, czytam i jeszcze raz czytam. Tak ja dzieciak w krótkich spodenkach, który pod pierzyną z latarką w dłoniach i wypiekami na twarzy pożerał kolejne tomy. Tak i teraz mi zdarza się wcisnąć w kąt i zaczytywać się godzinami. Takie proste a takie przyjemne. Polecam, tak zupełnie na marginesie.

 

 

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>